یاورانه

یاورانه

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

یاورانه

اوایل سال 80 بود که چند بانوی نیکوکار گرگانی تصمیم گرفتند در قالب حرکتی گروهی، انساندوستانه و غیر انتفاعی، برای حمایت از فرزندان بی سرپرست و بدسرپرست، توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار و رفع مشکلات نیازمندان و محرومان، دست یاری بهم بدهند و در کنار هم آغازگر راهی زیبا، ارزشمند و البته پر مسئولیت باشند.

کمی بعد این ایده تبدیل به اولین سازمان مردم نهاد خیریه استان گلستان به نام «انجمن خیریه یاوران امام علی علیه السلام» با مجوز رسمی و شماره ثبت 46 از سازمان بهزیستی شد.

تا به امروز بیش از 80 فرزند دختر 12 تا 18 ساله در مرکز شبانه روزی انجمن زندگی کردند و با اینکه هرکدام داستان و مسیر خودشان را دنبال میکنند هنوز انجمن را جزئی از خانواده خود میدانند...ما هم در شادی ها و نا ملایمات روزگار همواره کنارشان هستیم.

همچنین در طول این سالها با برگزاری جلسات مشاوره ای و آموزشی، راه اندازی کارگاه تولیدی خیاطی،آشپزخانه تولید میان وعده سالم و بهداشتی برای مدارس، تلاش کرده ایم قدمی اثرگذار در حوزه توانمندسازی بانوان سرپرست خانوار برداشته شود.

رفع مشکلات معیشتی نیازمندان،توزیع سبدهای کالا، توزیع گوشت قربانی، تامین جهیزیه نوعروسان بی بضاعت، بازسازی منازل محرومان وتلاش برای بهبود سطح زندگی بیش از صدها خانواده کم توان گلستانی از دیگر مواردی است که در کارنامه 16 ساله انجمن خیریه یاوران امام علی (ع) به چشم میخورد.

مشتری

فیت اسمارت

دسته بندی

استارتاپ

تاریخ

99/08/01

تکنولوژی‌ها