طراحی و تولید نرم افزار

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
work
خدمات » طراحی و تولید نرم افزار

وقتی صحبت از طراحی و تولید نرم افزار می شود ،دیگر ما در مورد یک سایت شرکتی و یا اپلیکیشن ساده موبایلی صحبت نمی کنیم.ما می خواهیم با استفاده از طراحی و تولید نرم افزار برای شما یک راهکار ارائه دهیم،این راهکار به فروش بیشتر،درآمد بیشتر و یا مدیریت بیشتر شما ختم می شود. ما می خواهیم با طراحی و تولید نرم افزار ، شما را در امر مدیریت یاری کنیم.هر کسب و کاری نیاز به نرم افزارهایی دارد. اگر شما مدیر یک کسب وکار کوچک باشید و یا مدیر یک کارخانه بزرگ، حتما متوجه این موضوع شده اید که داشتن نرم افزار چقدر می تواند به شما کمک کند.در طراحی یک نرم افزار خوب، بسیاری از موارد باید مورد بررسی قرار گیرد.این موارد در مرحله ی تحلیل نرم افزار صورت می گیرد.ما در گروه فنی و مهندسی شتاب قصد داریم، به کسب و کارها کمک کنیم تا نیازهای نرم افزاری خود را با طراحی و تولید نرم افزار اختصاصی برطرف کنند.

وقتی صحبت از طراحی و تولید نرم افزار می شود ،دیگر ما در مورد یک سایت شرکتی و یا اپلیکیشن ساده موبایلی صحبت نمی کنیم.ما می خواهیم با استفاده از طراحی و تولید نرم افزار برای شما یک راهکار ارائه دهیم،این راهکار به فروش بیشتر،درآمد بیشتر و یا مدیریت بیشتر شما ختم می شود.
ما می خواهیم با طراحی و تولید نرم افزار ، شما را در امر مدیریت یاری کنیم.هر کسب و کاری نیاز به نرم افزارهایی دارد. اگر شما مدیر یک کسب وکار کوچک باشید و یا مدیر یک کارخانه بزرگ، حتما متوجه این موضوع شده اید که داشتن نرم افزار چقدر می تواند به شما کمک کند.در طراحی یک نرم افزار خوب، بسیاری از موارد باید مورد بررسی قرار گیرد.این موارد در مرحله ی تحلیل نرم افزار صورت می گیرد.ما در  گروه فنی و مهندسی شتاب قصد داریم، به کسب و کارها کمک کنیم تا نیازهای نرم افزاری خود را با طراحی و تولید نرم افزار اختصاصی برطرف کنند.
در انتهای این مطلب مواردی را در زمینه ی طراحی و تولید نرم افزار استاندارد بیان می کنیم که می تواند بسیار مفید باشد.
بارها شده است که بعنوان یک کارشناس فنی و یا مشاور به کارخانه های بزرگ می رویم و مشاهده می کنیم بسیاری از فرآیند های این کارخانجات که معمولا صنعتی هستند ،بصورت دستی انجام می گیرد.گزارشات مالی و حسابداری بصورت دستی در اختیار مدیران قرار می گیرد و استفاده از تلگرام برای فضایی که این اطلاعات رد و بدل می شود ،مورد استفاده قرار می گیرد.
ما باید بدانیم، استفاده از داشبوردهای مدیریتی می تواند بسیار کمک کننده باشد و ما می توانیم با استفاده از این نرم افزارهای اختصاصی ، اطلاعات مورد نیاز مدیریتی را در هرجایی که هستیم داشته باشیم.
ارائه ی گزارشات بصورت لحظه ای نیاز هر مدیری ست و نرم افزار در این امر بسیار توانا ست.
توانایی گروه نرم افزاری شتاب در زمینه ی طراحی و تولید نرم افزار، تحلیل سیستم هاست که بر مبنای  روالهای کاری و نیاز کسب و کارهاست.
با توجه به شرایط اقتصادی کشور و کاهش هزینه های یک کارخانه و یا کسب و کار بزرگ که نیاز به طراحی نرم افزار اختصاصی دارد،مدیریت اطلاعات و اسناد کاری ،  گردش اطلاعات درون سازمانی و برون سازمانی، ارتباط با مشتریان، اطلاع رسانی، زمان بندی های لازم ،گزارش گیری و نمودارهای آماری و.. همه این موارد نیازهای یک مدیر می باشد تا بتواند به راحتی و با دقت بیشتری به کنترل امور بپردازد.

فرآیند طراحی و تولید نرم افزار در گروه فنی  مهندسی شتاب :

  1. ابتدا با مشاوره های فناوری اطلاعات شروع می شود، می خواهیم انچه نیاز یک سازمان می باشد را از طریق مشاوره به شما بدهیم
  2. کسب و کار شما مورد بررسی قرار می گیرد و تحلیل فرآیند ها صورت می گیرد.
  3. نرم افزار اختصاصی شما طراحی می شود
  4. پشتیبانی و توسعه سیستم بصورت حرفه ای انجام می شود.
ارائه ی راهکاری طراحی و تولید نرم افزار در بستر وب بهترین پیشنهاد در دنیای امروز میباشد،دنیایی که به سرعت در حال تغییر می باشد و هر روز استفاده از نرم افزار بیشتر احساس می شود.
اینکه نرم افزار توسط یک شرکت، کارخانه به گروه ما پیشنهاد می شود، نوید اعتماد مشتریان به ماست و تجربه ی کاری گروه فنی مهندسی شتاب در راستای برنامه نویسی قدرتمند و پایدار، استفاده از معماری های جدید مهندسی نرم افزار برای تولید نرم افزارهای اختصاصی است.
یکی از فعالیت های اصلی مجموعه ی شتاب ، تولید نرم افزار اختصاصی به سفارش مشتری می باشد.یکی از ویژگی ها، دانش مهندسان جوان و با انگیزه است که با ارائه ی راهکاری جامع ، کسب و کارهای مختلف را با تحول اساسی روبرو می کنند.