طراحی اپلیکیشن موبایل

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
work
خدمات » طراحی اپلیکیشن موبایل

ما قادر به طراحی نرم افزارهای موبایلی تحت اندروید و IOS هستیم و از این رو بصورت کامل می توانیم تمامی گوشی های پر طرفدار در بازار را پوشش بدهیم، کسب و کار شما بوسیله ی نرم افزارهای موبایلی گسترش پیدا خواهد کرد.مطمئن باشید تجربه ی شیرین همکاری با گروه شتاب در زمینه ی طراحی و تولید اپلکیشن موبایل را هیچ گاه فراموش نخواهید کرد. نرم افزار های موبایل با گسترش سیستم عامل اندروید در سراسر جهان،امروزه یکی از نیازهای هر کسب و کار اینترنتی به شمار می آید و بسیاری از کسب وکارهای اینترنتی تمرکز خود را بر روی این قسمت از نرم افزارها قرار داده اند.

ما قادر به طراحی نرم افزارهای موبایلی تحت اندروید و IOS هستیم و از این رو بصورت کامل می توانیم تمامی گوشی های پر طرفدار در بازار را پوشش بدهیم، کسب و کار شما بوسیله ی نرم افزارهای موبایلی گسترش پیدا خواهد کرد.مطمئن باشید تجربه ی شیرین همکاری با گروه شتاب در زمینه ی طراحی و تولید اپلکیشن موبایل را هیچ گاه فراموش نخواهید کرد. نرم افزار های موبایل با گسترش سیستم عامل اندروید در سراسر جهان،امروزه یکی از نیازهای هر کسب و کار اینترنتی به شمار می آید و بسیاری از کسب وکارهای اینترنتی تمرکز خود را بر روی این قسمت از نرم افزارها قرار داده اند
 
کسب و کارهای اینترنتی نظیر تلگرام،اینستاگرام و لینکدین و بسیاری از شبکه های اجتماعی و نرم افزارهای پیام رسان دیگر،تمرکز خود را بر روی نرم افزار موبایل قرار داده اند. وبسایت موفق دیجی کالا نیز در همین قسمت طراحی نرم افزار موبایل دیجی کالا را در دستور کار خود قرار داد و از همین رو،توانست به مشتریان خود بصورت لحظه ای و بر روی گوشی موبایل دسترسی داشته باشد،به مشتریان خود پیشنهاد شگفت انگیز دهد و در واقع جامعه را با خود همراه سازد.
استارت اپ های دیگر نیز به همین صورت توجه ویژه ای به نرم افزار موبایل داشته اند. طراحی سایت در شهرستان ،با مشکلات بسیاری همراه خواهد بود،اولین مسئله نبود نیروی کار فعال و عالی می باشد، اما خوشبختانه گروه طراحی توسعه کسب و کار شتاب و بطور ویژه دپارتمان توسعه ی نرم افزار موبایل شتاب به تولید نرم افزاره ای تحت سیستم عامل اندروید و IOS مشغول هستند.
 
منظور از نرم افزار موبایلی به اصطلاح عامیانه جامعه  App  یا اپلیکیشن موبایل می باشد. ورود به دنیای دیجیتال ،برای راه اندازی کسب و کارهای گوناگون بسیار راحت شده است.این راحتی را می توانید با گروه شتاب تجربه کنید.شتاب در زمینه ی طراحی و تولید نرم افزار های موبایل ،طراحی و تولید نرم افزارهای تحت وب، مشاوره در زمینه راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی و مباحث تخصصی مربوط به Seo و یا بهینه سازی موتورهای جستجو فعالیت می کند.
 
تولید محتوا از خدمات ویژه ما به مشتریان می باشد و بازاریابی محتوایی را با بالاترین کیفیت به مشتریان خود عرضه خواهیم کرد.
اپلیکیشن موبایل مکمل یک سایت نیز به حساب می آید که در این صورت ، باید انتظار داشته باشیم: تبلیغ محصولات و خدمات به مشتریان بیشتری بازارهای جدید را می توان شناسایی  و ورود کرد روابط عمومی قوی تر و ارتباطات سازنده و نزدیکتر با مشتریان و کاربران افزایش ارزش آفرینی و فروش و خدمات با سرعت بیشتری محصولات و خدمات را به مشتریان معرفی می کنید حس بهتری را به مشتریان خود می دهید کمک به فرآیند برندسازی خدمات و محصولات ارائه خدمات سازنده تر و پویایی خدمات سهولت دسترسی به خدمات و محصولات نسبت به سایت
 

چه کسب و کارهایی می توانند نرم افزار موبایل داشته باشند؟

 •  اپلیکیشن اندروید سمینار و کنفرانس
 • اپلیکیشن موبایل معرفی شرکت یا محصول
 • اپلیکیشن اندروید موسسات خیریه
 •  اپلیکیشن اندروید فروشگاه اینترنتی
 • اپلیکیشن اندروید شارژ
 • اپلیکیشن موبایل
 • فروش بلیط سینما
 • اپلیکیشن اندروید استارت اپ ها
 •  اپلیکیشن موبایل نظرسنجی و تحقیقات بازار
 •  اپلیکیشن اندروید منابع انسانی
 •  اپلیکیشن اندروید سوغات و گردشگری
 •  اپلیکیشن اندروید مدیریت مرغداری
 •  اپلیکیشن اندروید سازمانی
 • اپلیکیشن موبایلی مدیریت رستوران
 •  اپلیکیشن موبایلی مشاوره از راه دور
 •  اپلیکیشن موبایلی آموزش از راه دور
 •  اپلیکیشن موبایلی اشتراک ویدیو و تصویر
 •  اپلیکیشن موبایلی بازی
 •  اپلیکیشن اندروید باشگاه های ورزشی
 •  اپلیکیشن اندروید رستوران و سالن های غذاخوری و کترینگ
 •  اپلیکیشن موبایل رزرواسیون
 •    اپلیکیشن اندروید فروش محصولات
 •   اپلیکیشن اندروید شرکتی
 

ویژگی های طراحی و تولید نرم افزار موبایل اندروید : 

طراحی زیبا : ما در تلاش هستیم که طراحی گرافیکی نرم افزار های موبایل با بالاترین کیفیت ممکن انجام پذیرد و در واقع منحصر بفرد باشد. امکانات کامل : بعد از تحلیل نرم افزار موبایل، سعی میکنیم آنرا با تمام امکانات ممکن برای مشتری آماده سازیم.
راحتی استفاده : این تضمین وجود خواهد داشت که استفاده ی آن برای کاربر بسیار آسان و راحت خواهد بود و در واقع User Friendly  بالایی خواهد داشت.
ارائه وب سرویس : برای مدیریت راحت تر نرم افزار موبایل، وب سرویس ارائه می شود. انتشار نرم افزار : نرم افزار در قالب نسخه بندی ، آماده ارائه خواهد بود
گزارش : ارائه گزارش به مشتریان از فعالیت نرم افزار بسیار می تواند مهم باشد کمک به بازاریابی : در قسمت تولید محتوا و بازاریابی محتوا برای نشر نرم افزار،در کنار مشتریان عزیز خواهیم بود
پشتیبانی : سعی می کنیم بالاترین پشتیبانی از مشتریان خود داشته باشیم.
 
          

تعرفه هزینه ی تولید نرم افزار موبایل :

قیمت طراحی و تولید نرم افزار موبایل (اپلیکیشن یا app) بسته به امکاناتی که شما نیاز دارید و چه مقدار در قسمت طراحی زمان خواهد برد، تولید اپلیکیشن موبایل در تهران و یا تولید اپلیکیشن در شهرستان ها ، دیگر محدود به موقعیت جغرافیایی نیست و کسب و کارهای اینترنتی می توانند نیازهای خود را از طریق گروه توسعه کسب و کار اینترنتی شتاب برطرف سازند.
از همین رو ، ما با تمام توان در فضای مجازی حضور خواهیم داشت و سعی می کنیم، آنچه شایسته بازار ایران در موبایل و طراحی و تولید نرم افزار می باشد را ارائه دهیم. نرم افزار موبایل یک بهانه ی گرانقیمت برای پیشرفت است،سرمایه گذاری در تولید نرم افزار موبایل بسیار ارزشمند خواهد بود.
 

عواملی که در تعیین قیمت نرم افزار موبایل دخیل خواهد بود :

  اپلیکیشن شما ظاهر مبتدی داشته باشد و یا به وسیله ی یک تیم طراح با اصول طراحی دیزاین و طراحی شود سطح امنیتی نرم افزار موبایل شما در چه حد و نیازی باشد ارائه ی API یا وب سرویس برای نرم افزار موبایل با چه کیفیت و با چه مشخصاتی از لحاظ کارآیی و امنیت برخوردار باشد. نرم افزار طراحی شده ،قابلیت ارتقا را داشته باشد نرم افزار موبایل بصورت استاندارد طراحی و تولید شده باشد نرم افزار موبایل دارای نسخه های مدیریت و کاربر باشد و عوامل بسیار دیگر... .