بهینه سازی صفحات وب

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
work
خدمات » بهینه سازی صفحات وب

بعد از اینکه شما یک وبسایت بسیار عالی از لحاظ کیفیت برنامه نویسی و طراحی وبسایت داشته باشید،نیازمند این هستید که یک وبسایت با بهینه سازی بسیار خوب داشته باشید. از همین جهت،بهینه سازی صفحات وب (SEO) بسیار مهم تلقی می شود.

بعد از اینکه شما یک وبسایت بسیار عالی از لحاظ کیفیت برنامه نویسی و طراحی وبسایت داشته باشید،نیازمند این هستید که یک وبسایت با بهینه سازی بسیار خوب داشته باشید.
از همین جهت،بهینه سازی صفحات وب (SEO) بسیار مهم تلقی می شود.
بهینه سازی وب سایت (Search Engine Optimization) به مجموعه کارهایی گفته می شود که بوسیله ی آن ، وب سایت شما در نتایج حاصل از جستجوی یک کلمه یا عبارت در موتورهای جستجو، به جایگاه مناسبی (مثلا در صفحه اول) دست پیدا خواهد کرد.حضور در صفحه اول گوگل یعنی دستیابی به مشتری بیشتر،یعنی مشتری که احتمال خرید از شما را داراست.
برای مثال فرض کنیم،کسی در گوگل به دنبال خرید لوازم ورزشی TRX می باشد،اگر شما در نتایج ابتدایی گوگل باشید،احتمال اینکه از شما خرید کند،بسیار زیاد است.
 

مراحل بهینه سازی سایت در دپارتمان بهینه سازی گروه توسعه کسب و کار اینترنتی شتاب: 

مرحله اول :: آنالیز سایت

مرحله اول در پروژه ی سئو توسط گروه توسعه کسب و کار اینترنتی شتاب ، آنالیز دقیق و حرفه ای وبسایت می باشد  که برای پیدا کردن نقاط قوت و ضعف سایت و رفع مشکلات ساختاری  و همچنین بررسی رقبای کسب و کارتان انجام می دهیم. همه جانبه سایت و مشکلات را بررسی خواهیم کرد و سپس وارد مراحل بعدی خواهیم شد.
 

مرحله دوم :: بهینه سازی داخلی سایت (سئوی داخلی سایت - On Page SEO)

در سئو داخلی یا سئوی داخلی صفحات وب به بررسی و خطایابی تمامی کدها و محتويات سايت شما اعم از متن ، تصاوير، لینک های داخلی ، لینک های خارجی و فیلم و.. در تمامی بخش های سایت خواهیم پرداخت تا بستری قابل اعتماد برای موتورهای جستجو و مهمتر از آن کاربران فراهم آوریم. هر گونه تغيير در ساختار و محتويات سايت در نتايج جستجو تاثيرگذار خواهد بود، بنابراين خيلي مهم است که روند سئو داخلی سایت قبل از انجام سئو خارجی انجام پذیرد.
 

مرحله سوم :: بهینه سازی خارجی سایت ( سئوی خارجی سایت  - Off Page SEO)

بعد از آنکه آنالیز وبسایت انجام شد،کارهای مربوط به سئوی داخلی انجام پذیرفت،سئوی خارجی صفحات را انجام خواهیم داد. سئو خارجی صفحات وب یا off Page seo شامل تمامی فاکتورهایی خواهد شد که در بدست آوردن رتبه‌بندي بالاي سايت در کلمات کلیدی هدفمند نقش دارند. در سئو خارجی اعمال فاکتورهایی بیرون از سایت مطابق با استانداردهای لازم و تحت نظارت کارشناسان سئوی دپارتمان سئوی شتاب برای حضور سایت در نتایج جستجو و کسب بهترین جایگاه در نتایج صفحه نخست جستجو کلمات مرتبط با کسب و کارتان انجام خواهد شد .
 

خدمات ارزشمند دپارتمان بهینه سازی (سئو - seo) گروه توسعه کسب و کار شتاب

  • بهینه سازی ساختار داخلی سایت بر اساس بروزترین فاکتورهای سئو براساس آنالیز
  • شناسایی کلمات کلیدی کسب و کار شما
  • سئو سایت برای کلمات کلیدی هدفمند و مشتری دار
  • افزایش بازدید وبسایت به طور ارگانیک
  • گزارشات تحلیلی بازدید سایت شما
  • ارتقای رتبه وبسایت در موتورهای جستجو بخصوص گوگل
  • حضور وبسایت با کلمات کلیدی هدفمند در نتایج صفحه نخست جستجو
  • پشتیبانی فنی قدرتمند و با کیفیت
 

بازاریابی محتوایی وبسایت : 

بازاریابی محتوایی ایجاد محتوای آنلاین مرتبط با برند است که در وبسایت منتشر و در شبکه های اجتماعی مرتبط پخش خواهد شد ، هدف از آن  افزایش جذب کاربر از موتورهای جستجو و ایجاد واحد روابط عمومی برای ارتباط موثر با مخاطب صورت می‌گیرد. تعیین کلمات کلیدی مناسب، تولید پست‌های وبلاگی شامل متن و تصویر و فیلم ، توزیع و آنالیز و پیگیری مطالب از جمله کارهایی هست که به بازاریابی محتوایی مربوط می شود.

بهینه سازی تصاویر برای سئوی تصویری گوگل :

بسیاری از کسب وکارها برای دیده شدن نیاز به این مهم دارند که در قسمت جستجوی تصاویر گوگل دیده شوند، بدین معنا که کسب و کارها باید بصورت ویژه تصاویر خود را بهینه سازند که بسیاری از کسب و کارها نظیر وبسایت فروش پرده و لوازم پرده ، وبسایت مزون لباس زنانه،وبسایت پوشاک که بسیاری از افراد ، جستجوی خود را در قسمت تصاویر گوگل انجام می دهند. پس توجه به این مهم را باید یک اصل قرار بدهیم