خدمات گروه شتاب

آنچه که گروه شتاب همواره سرلوحه برنامه های خود قرار داده است: محصول قوی و رضايت مشتری است.

image

استارتاپ ویزا

این سرویس مناسب افرادی می باشد که قصد مهاجرت به کانادا یا کشورهایی که در زمینه ویزای استارتاپ فعال هستند می باشد . گروه شتاب خدمات این حوزه از قبیل آموزش و طراحی و تولید استارتاپ را از صفر تا صد برعهده می گیرد و وکیل مهاجرتی شما می تواند به راحتی برای شما کارهای دریافت ویزایتان را انجام دهد.

image

راه اندازی کسب وکار اینترنتی

راه اندازی کسب و کار اینترنتی یک فرآیند بسیار پیچیده است، شاید بتوان گفت کار هر کسی نیست که بخواهد حتی به شما در این زمینه مشاوره بدهد،گروه شتاب تمام پیچیدگی ها را از سر راه برداشته است و شما به آسانی می توانید کسب و کار اینترنتی خود را از مشاوره تا اجرا را پیش ببرید.

image

بهینه سازی صفحات وب

بعد از اینکه شما یک وبسایت بسیار عالی از لحاظ کیفیت برنامه نویسی و طراحی وبسایت داشته باشید،نیازمند این هستید که یک وبسایت با بهینه سازی بسیار خوب داشته باشید. از همین جهت،بهینه سازی صفحات وب (SEO) بسیار مهم تلقی می شود.

image

مشاوره فروش و بازاریابی اینترنتی

قطعا برای همه ما جذاب هست که با دانستن علم بازاریابی و فروش در اینترنت، بتوانیم کسب درآمد داشته باشیم.فرض کنیم یک محصول فیزیکی را می خواهید بفروشید! نیاز به مغازه در خیابانی لوکس را در نظر بگیرید،قطعا برای شما مشتری خاص دارد  و به فروش شما کمک خواهد کرد. اما در نظر بگیرید که چقدر هزینه می کنید تا شرایط و بستری را برای فروش خود پدید آورید.ضمنا در خاطر خود بسپارید که چقدر استرس خواهید داشت،اگر یک روز ،تنها یک روز از ماه تعطیل باشد،چقدر از بازدهی مالی شما کمک خواهد شد؟!

image

طراحی و تولید نرم افزار

وقتی صحبت از طراحی و تولید نرم افزار می شود ،دیگر ما در مورد یک سایت شرکتی و یا اپلیکیشن ساده موبایلی صحبت نمی کنیم.ما می خواهیم با استفاده از طراحی و تولید نرم افزار برای شما یک راهکار ارائه دهیم،این راهکار به فروش بیشتر،درآمد بیشتر و یا مدیریت بیشتر شما ختم می شود. ما می خواهیم با طراحی و تولید نرم افزار ، شما را در امر مدیریت یاری کنیم.هر کسب و کاری نیاز به نرم افزارهایی دارد. اگر شما مدیر یک کسب وکار کوچک باشید و یا مدیر یک کارخانه بزرگ، حتما متوجه این موضوع شده اید که داشتن نرم افزار چقدر می تواند به شما کمک کند.در طراحی یک نرم افزار خوب، بسیاری از موارد باید مورد بررسی قرار گیرد.این موارد در مرحله ی تحلیل نرم افزار صورت می گیرد.ما در گروه فنی و مهندسی شتاب قصد داریم، به کسب و کارها کمک کنیم تا نیازهای نرم افزاری خود را با طراحی و تولید نرم افزار اختصاصی برطرف کنند.

image

طراحی وبسایت

طراحی و خدماتی که در این زمینه می توان به مشتریان داد،چیزی ست که امروزه نیاز هر کسب و کاری می باشد. در دنیای امروز شخص،فروشگاه،شرکت و هر کسب و کاری ،اگر یک وبسایت نداشته باشد،از مسیر رقابت عقب افتاده است.در همین راستا ،مجموعه ی توسعه کسب و کار شتاب و یا شرکت طراحی وبسایت شتاب ، با در اختیار داشتن نیروی توانمند و متعهد و با سابقه درخشان در زمینه ی طراحی و تولید نرم افزار و طراحی وبسایت های مختلف ، از جمله طراحی سایت های فروشگاهی، طراحی سایت های شرکتی، طراحی سایت های شخصی، طراحی سایت نمایندگان مجلس، طراحی سایت پارک علم و فناوری ، طراحی سایت شرکت خدماتی، طراحی سایت های مختلف که در انتهای همین نوشته به آنان بصورت مفصل اشاره خواهیم کرد.

image

طراحی اپلیکیشن موبایل

ما قادر به طراحی نرم افزارهای موبایلی تحت اندروید و IOS هستیم و از این رو بصورت کامل می توانیم تمامی گوشی های پر طرفدار در بازار را پوشش بدهیم، کسب و کار شما بوسیله ی نرم افزارهای موبایلی گسترش پیدا خواهد کرد.مطمئن باشید تجربه ی شیرین همکاری با گروه شتاب در زمینه ی طراحی و تولید اپلکیشن موبایل را هیچ گاه فراموش نخواهید کرد. نرم افزار های موبایل با گسترش سیستم عامل اندروید در سراسر جهان،امروزه یکی از نیازهای هر کسب و کار اینترنتی به شمار می آید و بسیاری از کسب وکارهای اینترنتی تمرکز خود را بر روی این قسمت از نرم افزارها قرار داده اند.

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape