ارتباط با ما

گرگان ، ویلاشهر 14 ، مجتمع گیتی ،طبقه 3 ، واحد 20 09113707857 info@shetabit.com

درباره ما

شرکت طراحی سایت شتاب با بیش از 15 سال تجربه موفق اولین شرکت طراحی سایت در گرگان بوده و خدمات گسترده ای در زمینه سئو, راه اندازی استارتاپ , طراحی اپلیکیشن , طراحی و تولید نرم افزار ارائه کرده و در زمانی کوتاه و با بهترین قیمت سایتی بروز و حرفه ای باب سلیقه شما طراحی می کنید.

Contact Us

ارتباط ما

گرگان ، ویلاشهر 14 ، مجتمع گیتی ،طبقه 3 ، واحد 20 09113707857 info@shetabit.com
shape

طراحی و تولید نرم افزار :

وقتی صحبت از طراحی و تولید نرم افزار می شود ،دیگر ما در مورد یک سایت شرکتی و یا اپلیکیشن ساده موبایلی صحبت نمی کنیم.ما می خواهیم با استفاده از طراحی و تولید نرم افزار برای شما یک راهکار ارائه دهیم، این راهکار به فروش و درآمد بیشتر و یا مدیریت بهتر شما ختم می شود. ما در نظر داریم تا شما را در امر مدیریت یاری کنیم.

در چندسال گذشته طراحی و راه اندازی نرم افزار برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ رشد چشمگیری داشته به همین علت گروه فنی مهندسی شتاب با ایجاد تیمی با تجربه و مختصص در این زمینه در گرگان با هدف کمک به کسب و کارها و طراحی و تولید نرم افزارهای اختصاصی , قصد دارد تا شما را در امر مدیریت یاری کند .

تمامی کسب و کارها نیازمند نرم افزاری مناسب برای خود هستند . پس فرقی نمی کند که شما مدیر یک کسب و کار کوچک و یا مدیر یک کارخانه بزرگ باشید حتما متوجه این موضوع شده اید که داشتن نرم افزار چقدر می تواند به حل مسائل و مشکلات شما کمک کند . طراحی یک نرم افزار خوب، باعث افزایش بازدهی کسب و کار شما چه در امر فروش و چه در امر مدیریت کسب و کار می شود . گروه فنی مهندسی شتاب نیز در امر طراحی نرم افزار در گرگان همواره پیشتاز بوده و سعی بر ارائه بهترین نرم افزارها با رابط کاربری آسان در عین پیچیدگی و حرفه ای بودن داشته است .

فرآیند طراحی و تولید نرم افزار در گروه فنی مهندسی شتاب : :

ما باید بدانیم ، استفاده از داشبوردهای مدیریتی می تواند بسیار کمک کننده باشد و ما می توانیم با استفاده از این نرم افزارهای اختصاصی ، اطلاعات مورد نیاز مدیریتی را در هرجایی که هستیم داشته باشیم .ارائه ی گزارشات بصورت لحظه ای نیاز هر مدیر کسب و کار است و نرم افزار در این امر بسیار توانا است . توانایی گروه نرم افزاری شتاب در زمینه ی طراحی و تولید نرم افزار، تحلیل سیستم هاست که بر مبنای  روالهای کاری و نیاز کسب و کارهاست.

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و کاهش هزینه های یک کارخانه و یا کسب و کار بزرگ که نیاز به طراحی نرم افزار اختصاصی دارد ، مدیریت اطلاعات و اسناد کاری ،  گردش اطلاعات درون سازمانی و برون سازمانی، ارتباط با مشتریان، اطلاع رسانی، زمان بندی های لازم ،گزارش گیری و نمودارهای آماری و.. همه این موارد نیازهای یک مدیر می باشد تا بتواند به راحتی و با دقت بیشتری به کنترل امور بپردازد.

 
 1. ابتدا با مشاوره های فناوری اطلاعات شروع می شود، می خواهیم انچه نیاز یک سازمان می باشد را از طریق مشاوره به شما بدهیم
 2. کسب و کار شما مورد بررسی قرار می گیرد و تحلیل فرآیند ها صورت می گیرد.
 3. نرم افزار اختصاصی شما طراحی می شود
 4. پشتیبانی و توسعه سیستم بصورت حرفه ای انجام می شود.


ارائه ی راهکاری طراحی و تولید نرم افزار در بستر وب بهترین پیشنهاد در دنیای امروز میباشد ، دنیایی که به سرعت در حال تغییر می باشد و هر روز استفاده از نرم افزار بیشتر احساس می شود. اینکه نرم افزار توسط یک شرکت ، کارخانه به گروه ما پیشنهاد می شود ، نوید اعتماد مشتریان به ماست و تجربه ی کاری گروه فنی مهندسی شتاب در راستای برنامه نویسی قدرتمند و پایدار ، استفاده از معماری های جدید مهندسی نرم افزار برای تولید نرم افزارهای اختصاصی است.

یکی از فعالیت های اصلی مجموعه ی شتاب ، تولید نرم افزار اختصاصی به سفارش مشتری می باشد.یکی از ویژگی ها، دانش مهندسان جوان و با انگیزه است که با ارائه ی راهکاری جامع ، کسب و کارهای مختلف را با تحول اساسی روبرو می کنند.

طراحی و تولید نرم افزار

مراحل سفارش به صورت خلاصه

یکی از فعالیت های اصلی مجموعه ی شتاب ، تولید نرم افزار اختصاصی به سفارش مشتری می باشد.یکی از ویژگی ها، دانش مهندسان جوان و با انگیزه است که با ارائه ی راهکاری جامع ، کسب و کارهای مختلف را با تحول اساسی روبرو می کنند.

 • جلسات مشاوره رایگان
 • درک نیاز و مسئله
 • برسی برای بهترین راهکار
 • پیاده سازی راحل
 • تست نرم افزار
 • ارائه نرم افزار به کارفرما

ما 2563+ برای مشتریان
در سراسر ایران انجام دادیم

آریا جانبی
بندیتو
اطلس مد
هاوین مد
الینور
شونیز
پاکار
اتاق بازرگانی