ارتباط با ما

گرگان ، ویلاشهر 14 ، مجتمع گیتی ،طبقه 3 ، واحد 20 09113707857 info@shetabit.com

درباره ما

شرکت طراحی سایت شتاب با بیش از 15 سال تجربه موفق اولین شرکت طراحی سایت در گرگان بوده و خدمات گسترده ای در زمینه سئو, راه اندازی استارتاپ , طراحی اپلیکیشن , طراحی و تولید نرم افزار ارائه کرده و در زمانی کوتاه و با بهترین قیمت سایتی بروز و حرفه ای باب سلیقه شما طراحی می کنید.

Contact Us

ارتباط ما

گرگان ، ویلاشهر 14 ، مجتمع گیتی ،طبقه 3 ، واحد 20 09113707857 info@shetabit.com
shape

راه اندازی استارتاپ :

راه اندازی استارتاپ فرآیند بسیار پر اهمیت برای ایده و یا کسب کار شماست ،با راه اندازی استارتاپ می توانید بجای ایجاد و احداث مکان فیزیکی و هزینه های بسیار زیاد کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی و به برندی نام آشنا با دامنه مشتریان وسیع تر تبدیل کنید گروه فنی مهدسی شتاب در این راستا قدم به قدم تا موفقیت استارتاپ شما همراهتان خواهد بود.


استارتاپ (startup) چیست ؟
در زبان فارسی معنی درست و دقیقی برای کلمه استارتاپ وجود ندارد و اگر بخواهیم به زبان ساده توضیح جامع و کوتاهی راجب استارتاپ (startup) بیان کنیم ، استارتاپ به شرکت ها و سازمان های تازه تأسیس و نوپایی گفته می شود که در قدم های ابتدایی فعالیت خود هستند .


استارتاپ ها معمولا به وسیله یک یا چند کار افرین به صورت فردی و یا تیمی شروع به کار می کنند و به طور مداوم و با تمرکز بر روی ایده ای که فکر می کنند در جامعه به آن پرداخته نشده و یا به اندازه کافی پرداخته نشده و تقاضای بسیاری دارد شروع به فعالیت می کنند.


استارتاپ ها ایده خلاقانه ای هستند که بر روی یک محصول و یا یک خدمت خاص متمرکز بوده و با سرمایه گذاری شخص یا تیم کار افرین و یا سرمایه گذاران خارجی انجام می پذیرد و با در نظر گرفتن تمام نقاط ضعف و ریسک ایده آن ها را تا جای ممکن برطرف و آماده ارائه به جامعه می کنند اما نمیتوان گفت که به طور قطعی این نوع کسب و کارها بدون ریسک و شکست هستند و مثل هر نوع کسب و کار دیگری دارای خطرات و ریسک های مختص به خود است.


استارتاپ ها در ابتداری راه معمولا با هزینه ای بالا از سوی سرمایه گذاران و ورودی (درآمد) محدود همراه است اما با گذشت زمانی کوتاه درآمدی غیرقابل  تصور را تجربه خواهید کرد .سال های ابتدایی راه اندازی استارتاپ بسیار پر اهمیت است زیرا کارآفرین و یا ایده پرداز باید از آن برای جذب سرمایه از سمت منابع مالی مانند اعضای خانواده ، اقوام ، دوستان ، سرمایه گذاران خارجی ، وام های مختلف و … اقدام و از آن در جهت پیشرفت کسب و کار خود استفاده کند.

در چه حوزه هایی می توان استارتاپ راه اندازی کرد؟ :

در جواب به این سوال می توان گفت ، تمام کسب و کارهای سنتی که در بازار می بینیم، فروشگاه های بزرگ ، شرکت های فنی مهندسی و هر شخصی که دارای ایده ای خلاقانه ، جذاب و بکر باشد که از سمت مردم تقاضای فراوانی داشته باشد میتواند برای راه اندازی آن اقدام کند و تنها لازمه یک استارتاپ موفق داشتن ایده ای خاص و ذهنی خلاق است .

با برخی از استارتاپ های نام آشنای ایرانی موفق آشنا شویم :


دیجی کالا :
دیجی کالا ،یکی از بزرگترین سایت های فروشگاهی خاورمیانه می باشد،این سایت از یک ایده ساده شروع شد و توانست با بازاریابی محتوایی ،از سطح اینترنت مشتریان خود را جمع آوری کند و در زمان کوتاهی به ارزش قابل توجهی برسد . ایده ای که با دادن حس اعتماد به کاربر ، صرفه جویی در زمان و راحتی مشتری و قیمتی مقرون به صرفه و گاها پایین تر از قیمت بازار موجب جدایی ناپذیر شدن این برند از زندگی بیشتر مردم شد.

و یا می توان به اسنپ نیز اشاره کرد ,اسنپ یک ایده خلاقانه که بر اساس نیاز سنتی مردم و از زمان گذشته تا کنون وجود داشته،یعنی درخواست تاکسی  تلفنی  پرداخته است و از طریق دادن حس خوب و اعتماد و رعایت برخی المان ها مثل حفظ امنیت سفر قیمتی مناسب ثبت انتقادات و پیشنهادات کاربران راجب سفر خود و پیدا کردن نزدیک ترین خودرو و صرفه جویی در زمان مشتری و با رعایت بسیاری دیگر از تجربیاتی که از کاربران ایرانی به دست آمده بود. توانست بعنوان یک استارتاپ و یا کسب و کار اینترنتی موفق در سطح کشور مطرح شود و توانسته اند درآمدهای نوجومی از این استارت اپ ها بدست بیاورند و اشتغالزایی قابل توجهی را انجام دهند.

مثال های. متعددی در زمینه استارتاپ های مختلف موفق ایرانی میتوان زد برای مثال دیوار ، جاب اینجا ، کافه بازار و …


در نظر بگیرید که یک کارخانه را می خواهید احداث کنید ، با این همه هزینه های اولیه برای ساخت مقدمات می توان چندین استارتاپ را راه اندازی کرد و در مدت کوتاهی بازار قابل توجهی را بدست آورد.این کار تکرار می شود و با وجود بررسی انجام شده و گرفتن بازخورد ،به مدلهای درآمدی ختم خواهد شد و بعد از پایداری می توان به ارزش افزوده چشم گیری که شاید چندین هزار برابر یک کارخانه است دست یابد.

 
یکی از انواع کسب و کار اینترنتی را می توان برای متخصصین در نظر گرفت،چیزی که به آن فریلنسری می گویند.یعنی انجام کارها در سطح اینترنت برای مشتریانی که شاید هیچ گاه آنان را نبینیم. فروش محصولات یا خدمات در سطح اینترنت، فروش یک قالب وردپرسی یا فروش یک عکس می تواند دیگر نوع کسب و کار اینترنتی باشد.


فروش محصولات دیگر در بازارچه های اینترنتی،برای مثال می توان در اینترنت به خرید و فروش محصولات دیگر افراد مشغول شد.این کار را می توان در نرم افزاری شبیه به دیوار انجام داد و یا با طراحی یک وبسایت فروشگاهی بتوان محصولات دیگر افراد را در آن فروخت.


فروش تبلیغات  و در اصطلاح ما یک وبسایت تخصصی را رشد بدهیم ،برای مثال یک وبسایت در مورد پزشکان بنویسیم و معرفی اطلاعات پزشکی را داشته باشیم و بعد از آن برای پزشکان تبلیغات کنیم و یا مطالب خاص سفارسی بنویسیم.
 
یکی از کسب و کارهای اینترنتی دیگر را می توان ارائه خدمات مشاوره ای نام برد،شما یک وکیل هستید و می خواهید از طریق اینترنت به دیگران مشاوره بدهید که این امر بسیار متداول می باشد. کسب درآمد از اینترنت بسیار لذت بخش و سخت می باشد،اما زمانی که دستگاه پولسازی شما روشن می شود،چنان تجربه ای را خواهید داشت که قابل وصف نخواهد بود.


مهمترین مزیت راه اندازی کسب و کار اینترنتی این می باشد که با سرمایه گذاری اندک می توانید به درآمدی بسیار بالا برسید،ارزش محصول و خدمات خود را چندین برابر بالا ببرید و در همین راستا برند تخصصی را ارائه دهید.نیازی به راه اندازی کارخانه های فیزیکی با هزینه های بسیار بالا نیست،شما می توانید کارخانه ای با هزینه های کمتر داشته باشید،کارخانه ای که انعطاف بسیار زیادی دارد.شبکه فروش آن محدود به محیطی کوچک نیست و می توانید گستره ی بسیار زیادی را در برگیرد.

 

ما در گروه شتاب آمادگی این را داریم که با راه اندازی استارتاپ برای شما ، خدمات نوینی را ارائه دهیم .کسب و کار اینترنتی شروع یک اتفاق مهم برای شما می باشد و گروه شتاب علاقه مند است تا در این اتفاق بزرگ و مهم در کنار شما باشد. سرمایه گذاری بر روی کسب  و کار اینترنتی ، سرمایه گذای بر روی آینده خود می باشد، آن را جدی بگیرید

راه اندازی استارتاپ در گرگان :
شرکت فنی مهندسی شتاب تنها شرکت دارای رزومه ای موفق همراه با تیمی حرفه در زمینه راه اندازی استارتاپ در گرگان می باشد

راه اندازی استارتاپ

مراحل سفارش به صورت خلاصه

یکی از فعالیت های اصلی مجموعه ی شتاب ، تولید نرم افزار اختصاصی به سفارش مشتری می باشد.یکی از ویژگی ها، دانش مهندسان جوان و با انگیزه است که با ارائه ی راهکاری جامع ، کسب و کارهای مختلف را با تحول اساسی روبرو می کنند.

  • برگزاری جلسات مشاوره
  • برسی ایده و طرح
  • برسی نقاط قوت و ضعف طرح یا ایده
  • ارائه ایده های جذاب در راستای ایده اصلی
  • پیاده سازی در بهترین حالت ممکن
  • توسعه و بهبود استارتاپ

ما 2563+ برای مشتریان
در سراسر ایران انجام دادیم

آریا  جانبی
بندیتو
اطلس مد
هاوین مد
الینور
شونیز
پاکار
اتاق بازرگانی