ارتباط با ما

گرگان ، ویلاشهر 14 ، مجتمع گیتی ،طبقه 3 ، واحد 20 09113707857 info@shetabit.com

درباره ما

شرکت طراحی سایت شتاب با بیش از 15 سال تجربه موفق اولین شرکت طراحی سایت در گرگان بوده و خدمات گسترده ای در زمینه سئو, راه اندازی استارتاپ , طراحی اپلیکیشن , طراحی و تولید نرم افزار ارائه کرده و در زمانی کوتاه و با بهترین قیمت سایتی بروز و حرفه ای باب سلیقه شما طراحی می کنید.

Contact Us

ارتباط ما

گرگان ، ویلاشهر 14 ، مجتمع گیتی ،طبقه 3 ، واحد 20 09113707857 info@shetabit.com
shape

طراحی اپلیکیشن موبایل :

ما قادر به طراحی نرم افزارهای موبایلی تحت اندروید و IOS هستیم و از این رو بصورت کامل می توانیم تمامی گوشی های پر طرفدار در بازار را پوشش بدهیم، کسب و کار شما بوسیله ی نرم افزارهای موبایلی گسترش پیدا خواهد کرد.

چرا ساخت اپلیکیشن برای کسب و کار ما پر اهمیت است؟

در چند سال اخیر پیشرفت تلفن های همراه باعث رشد چشمگیر و گسترده شدن اپلیکشن ها شده است اپلیکشن های گوناگونی که امروزه بسته به هر کسب و کاری تولید و به این بازار پر مخاطب وارد می شوند به طوری که امروزه بیشتر نیاز های ما توسط همین اپلیکشن ها رفع میشود برای مثال خرید و فروش دارایی های ما ، انجام خدمات بانکی ، خرید از فروشگاه ، گرفتن تاکسی و … امروزه شما با ساخت اپ برای کسب و کار خود دامنه مشتریان خود را افزایش و برای مشتریان خود راحتی بیشتر ایجاد می کنید که این امر سبب رضایت مندی بیشتر مشتری از اپلیکشن انرویدی و یا اپلیکشن آی او اس شما میشود که مدام به اپلیکشن شما باز میگردد و مجددا اپلیکشن شما را برای خرید انتخاب میکند ساخت اپلیکیشن به شما فضایی کاملا حرفه ای خواهد داد که ۱۰ ها قدم از رقبای خود جلو خواهید بود و مرحله به مرحله به آینده ی تضمینی و رو به رشد کسب و کار خود نزدیک تر می شوید .

برخی از دلایلی که باید گروه فنی مهندسی شتاب را برای طراحی و ساخت اپلیکیشن انتخاب کنیم : :

 طراحی زیبا :

ما در تلاش هستیم که طراحی گرافیکی نرم افزار های موبایل با بالاترین کیفیت ممکن انجام بپذیرد و منحصر به فرد باشد.


امکانات کامل :

بعد از تحلیل و برسی بهترین نمونه اپ های موجود در بازار اپلیکیشن های موبایل ، سعی می کنیم اپلیکیشن شما را به تمام امکانات روز دنیا مجهز و آماده سازی کنیم.


راحتی استفاده :

این تضمین وجود خواهد داشت که استفاده ی آن برای کاربر بسیار آسان و راحت خواهد بود و در واقع User Friendly  بالایی خواهد داشت.


ارائه وب سرویس :

برای مدیریت راحت تر نرم افزار موبایل، وب سرویس ارائه می شود. انتشار نرم افزار : نرم افزار در قالب نسخه بندی ، آماده ارائه خواهد بود.


گزارش :

ارائه گزارش به مشتریان از فعالیت نرم افزار بسیار می تواند مهم باشد کمک به بازاریابی : در قسمت تولید محتوا و بازاریابی محتوا برای نشر نرم افزار،در کنار مشتریان عزیز خواهیم بود

پشتیبانی :

سعی می کنیم بالاترین پشتیبانی از مشتریان خود داشته باشیم.


          
تعرفه هزینه ی تولید نرم افزار موبایل :
قیمت طراحی و تولید نرم افزار موبایل (اپلیکیشن یا app) بسته به امکاناتی که شما نیاز دارید و چه مقدار در قسمت طراحی زمان خواهد برد، تولید اپلیکیشن موبایل در تهران و یا تولید اپلیکیشن در شهرستان ها ، دیگر محدود به موقعیت جغرافیایی نیست و کسب و کارهای اینترنتی می توانند نیازهای خود را از طریق گروه توسعه کسب و کار اینترنتی شتاب برطرف سازند.

از همین رو ، ما با تمام توان در فضای مجازی حضور خواهیم داشت و سعی می کنیم، آنچه شایسته بازار ایران در موبایل و طراحی و تولید نرم افزار می باشد را ارائه دهیم. نرم افزار موبایل یک بهانه ی گرانقیمت برای پیشرفت است،سرمایه گذاری در تولید نرم افزار موبایل بسیار ارزشمند خواهد بود.


عواملی که در تعیین قیمت نرم افزار موبایل دخیل خواهد بود :
 اپلیکیشن شما ظاهر مبتدی داشته باشد و یا به وسیله ی یک تیم طراح با اصول طراحی دیزاین و طراحی شود سطح امنیتی نرم افزار موبایل شما در چه حد و نیازی باشد ارائه ی API یا وب سرویس برای نرم افزار موبایل با چه کیفیت و با چه مشخصاتی از لحاظ کارآیی و امنیت برخوردار باشد. نرم افزار طراحی شده ،قابلیت ارتقا را داشته باشد نرم افزار موبایل بصورت استاندارد طراحی و تولید شده باشد نرم افزار موبایل دارای نسخه های مدیریت و کاربر باشد و عوامل بسیار دیگر... .

ساخت اپلیکیشن در گرگان :
شرکت فنی مهندسی شتاب اولین و با سابقه ترین شرکت طراحی اپلیکیشن در گرگان آماده همکاری با مشتریان عزیز در گرگان و خارج از گرگان می باشد

طراحی اپلیکیشن موبایل

مراحل سفارش به صورت خلاصه

یکی از فعالیت های اصلی مجموعه ی شتاب ، تولید نرم افزار اختصاصی به سفارش مشتری می باشد.یکی از ویژگی ها، دانش مهندسان جوان و با انگیزه است که با ارائه ی راهکاری جامع ، کسب و کارهای مختلف را با تحول اساسی روبرو می کنند.

  • برگزاری جلسات مشاوره
  • درک دقیق از خواسته های کارفرما
  • برگذاری جلسات تحلیل پروژه
  • کدنویسی در تیم برنامه نویسی
  • آماده سازی و تست اپلیکیشن
  • ارائه پروژه

ما 2563+ برای مشتریان
در سراسر ایران انجام دادیم

آریا  جانبی
بندیتو
اطلس مد
هاوین مد
الینور
شونیز
پاکار
اتاق بازرگانی